Мартин Петров с гол за Болтън в контрола

снимка: Guliver/Getty Images

Мартин Петров вкара гол за Болтън при равенството на отбора 1:1 с третодивизионния Крю Алекзандра в приятелски мач.

Макс Клейтън откри резултата в полза на Крю в 11-ата минута, а Петров изравни в средата на първото полувреме.

Българинът започна в титулярния състав на Болтън в двубоя, игран на стадион "Грести Роуд". След този гол Мартон бе много опасен и можеше да покачи на 2:0, но вратаря Алън Мартин спаси с блестяща намеса.

Изобщо в тези минути Марто бе най-опасният играч на Болтън.  Дори коментарите след неговия гол бяха, че с тази форма никой няма да спре отбора да се завърне в Премиършип. Този сезон футболистите на Болтън ще се състезават в Чемпиъншип след като не успяха да запазят мястото с в най-силното първенство в Англия.