Иван Иванов с гол за Партизан при разгром над малтийци (видео)

снимка: partizan.rs

Българският защитник на Партизан (Белград) Иван Иванов изнесе поредния си силен мач за "гробарите", като се отчете и с гол при категоричната победа с 4:1 като гости на малтийския Ла Валета в първи мач от втория предварителен кръг на Шампионската лига.

Родният национал започна срещата като титуляр и записа пълни 90 минути на терена, като бе точен за 2:0 в 33-ата минута, след като преди него резултатът беше открит от Неманя Томич (6').

До края на първото полувреме (42') Стефан Счепович направи преднината на сръбския гранд класическа.

След почивката Майкъл Мифсуд направи загубата на домакините малко по-почетна с попадение в 66-ата минута за 1:3, а крайното 1:4 оформи Милош Остроич в 71-ата минута.

В друг мач от турнира, българският вратар Владислав Стоянов не допусна гол при победата на неговия отбор Шериф (Тираспол) с 1:0 като гост на Улис Ереван.

Шкендербеу - Дебрецен 1:0

Днес участието си в най-силния европейски клубен турнир започва и българският шампион Лудогорец: