Стоичков: Доволен съм, утре пак аз ще съм треньор на Литекс

Наставникът на Литекс Христо Стоичков остана доволен от своя тим след равенството 1:1 като гост на Лудогорец и заяви, че тимът му играе мач за мач.

Литекс поведе в Разград с гол на Момчил Цвтанов в 75-та минута, но десет минути преди края на срещата Станислав Генчев изравни.

„Доволен съм от играта на всички, с изключение на двете грешки в края, като едната от тях ни коства изравнителното попадение на Лудогорец.

Ще играем мач за мач и целта ни ще бъде да печелим всеки един мач до края. Утре пак аз ще съм треньор", заяви специалистът, нежелаейки да дискутира темата дали ще остане при „оранжевите" и след края на сезона.

Относно отстранения Николай Бодуров, Стоичков бе категоричен: „Като не може да тренира, ще тренира там, където му е мястото."