Валентин Илиев се появи като резерва при победа на Стяуа

Валентин Илиев влезе като резерва при победата на Стяуа с 1:0 срещу Университатя Клуж в среща от 20-ия кръг на румънското първенство по футбол.

С това той изигра първи мач за шампионата от 19-и декември насам. Българският защитник започна мача на резервната скамейка, но в 22-та минута влезе в игра на мястото на контузения Андрей Препелица.

Само 15 минути по-късно падна и единствения гол в мача. Точен в полза на Стяуа беше 23-годишният нападател Раул Русеску, който вкара втория гол за румънците при победата с 2:1 над Левски в контролна среща през зимата.

Победата изкачи Стяуа на четвърто място в класирането. Столичният гранд е с актив от 38 точки и изостава на шест от временния лидер Динамо Букурещ. Втори и трети са съответно ЧФР Клуж и Рапид Букурещ.