Благой Георгиев дебютира с цял мач за Рубин

снимка: rubin-kazan.ru

Благой Георгиев игра цял мач за руския футболен клуб Рубин Казан, който завърши наравно 1:1 срещу Локомотив Москва в среща от четвъртия кръг на местното първенство.

Рубин вече е 12-и в класирането и извън зоната на изпадащите, а Локомотив е на петото място. Благой Георгиев имаше възможност да отбележи победен гол в полза на Рубин в 87-та минута, но той уцели левия страничен стълб на вратата на Локомотив след удар от около 25 метра.

Преди това Алексей Миранчук даде аванс на гостите от Москва в 26-та минута, а пет по-късно Гьокдениз Карадениз изравни след точен удар от дузпа.

Българският национал Станислав Манолев игра близо половин час за отбора на Динамо Москва, който се наложи с 2:1 над Арсенал Тула в друг мач от четвъртия кръг на местното първенство.

Георги Миланов игра пълни 90 минути за ЦСКА, но отборът му претърпя поражение с 0:1 Спартак в 4-ия кръг от първенството.