Георги Миланов прегази Попето и Манолев

снимка: Guliver/Getty Images

Кубан (Краснодар) загуби като домакин от ЦСКА (Москва) с 0:4 в двубой от 26-ия круг на руския шампионат.

В отбора на Кубан през всичките 90 минути на терена бяха българските национали Станислав Манолев и Ивелин Попов. За ЦСКА цял мач игра друг български национал - Георги Миланов.

Кубан игра цяло второ полувреме с десет души, след като Роман Бугаев получи червен картон в 44-та минута на двубоя.

Головете за ЦСКА вкараха Стефан Цубер в 39-та минута, Сейду Думбия в 45-та минута от дузпа, Константин Базелюк в 49-та минута и Зоран Тошич в 67-та минута.

След 26-тия кръг на футболното първенство на Русия начело е Зенит с 56 точки, следван от Локомотив (Москва) с 55 точки, а с победата си днес "армейците"събраха 52 точки. Кубан е на 9-то място във временното класиране с актив от 32 точки.