УБА отнесе жалък Арсенал и подпечата уволнението на Венгер (ВИДЕО)

УБА победи с 3:1 Арсенал в мач от 29-я кръг на Висшата лига. "Дроздовете" тотално надиграха своя съперник и заслужено прибраха трите точки за сметка на "артилеристите". Това е 7-а загуба през сезона за "топчиите" и те остават на 5 точки от топ 4.

Крейг Долсън откри резултата за Албиън още в 12-ата минута. Три минути по-късно обаче Алексис Санчес изравни.

През втората част домакините отново бяха по-опасният отбор. В 54-ата минута Хал Робсън-Кану влезе за УБА, а само минута по-късно вкара и гол. Долсън вкара още един гол в 75-ата минута.

Арсенал е 5-и с 50 точки и мач по-малко от четвъртия Ливърпул, но на цели 5 точки зад тях.

През последните седмици лошите резултати на Арсенал принудиха феновете да протестират срещу мениджъра на тима Арсен Венгер. Денс на "Дъ Хоутърнс" отново имаше плакати с надпис против французина. "Достатъчно, време е да си тръгнеш", гласяха част от транспарантите.

Съвсем възможно е шефовете на Арсенал да решат, че в клуба най-сетне е дошло време за промяна и да уволнят Венгер.