Ново скандално отсъждане на депутата при 1:1 между ЦСКА и Лудогорец

снимка: cska.bg

ЦСКА и Лудогорец направиха хикс 1:1 на "Армията" в мач от третия кръг в плейофите на Първа лига.

Sporta.bg проследи двубоя на живо и всичко по-интересно може да видите ТУК.

"Червените" отново не стигнаха до дългоочакваната победа. Лудогорец пък най-сетне вкара гол, след като два поредни мача в родния елит не съумяват да отбележат.

ЦСКА бе по-добрият отбор в мача. Първото полувреме обаче бе белязано с редица пропуски и пред двете врати.

В 65-ата минута Петрус Бумал вкара за ЦСКА от дузпа и изведе "червените" напред в резултата. 11-метровият удар обаче бе повече от скандален. Главният съдия на мача Стефан Апостолов посочи бялата точка за удар с ръка на Хосе Палумино. Защитникът игра с ръка, но това със сигурност бе извън наказателното поле. Палумино докосна топката и дори остава впечатление, че това бе неволно, но все пак фаул можеше да бъде отсъден, но не и дузпа.

Депутатът обаче отсъди дузпата, а Бумал вкара. Марселиньо пък изравни в 76-ата минута.

Лудогорец е лидер с 69 точки. ЦСКА остава на третото място с 53 точки и е само на 3 от втория Левски.