Локо изпусна ЦСКА след вратарска грешка пред очите на Зума и Животното

Локо (Пд) не успя да победи безобразно слаб ЦСКА. Вместо това вратарска грешка спаси "червените" и им донесе точка на "Лаута" след 1:1.

Дани Кики изведе "смърфовете" напред в резултата още 13-ата минута. До края на първата част двата отбора пренесоха играта в центъра на терена.

Втората част започна със същата битка в средата на стадиона. Едва в 80-ата минута Кирил Десподов се възползва от груба грешка на Ел Хароби и вкара за 1:1.

ЦСКА е на третото място с актив от 46 точки. Локо пък остава на четвъртата позиция с 39 точки.

Интересно е, че двубоят изгледа на живо един от най-известните фенове на ЦСКА Росен Петров - Животното. В началото на месеца се появи информация, че Животното е излязъл от затвора предсрочно.

На "Лаута" за пръв път от доста време се завърна и почетният президент на Локо Христо Бонев. Зума претърпя инфаркт и в момента се възстановява. По всичко обаче личеше, че той е в добро здрав и в приповдигнато настроение.