ЦСКА се изгаври с македонци с як бой на "Армията"

ЦСКА разгроми с 8:1 Шкендия (Тетово) на "Българска армия" при официалното си представяне преди началото на пролетния полусезон.

Преди началото на срещата беше официалното представяне на състава на Стамен Белчев, като феновете за първи път видяха четири от новите попълнения - Николай Бодуров, Фернандо Каранга, Кевин Меркадо и Кевин Кубемба.

Македонците успяха да поведат с гол още в 16-ата минута. Но това само ядоса ЦСКА. Само до края на полувремето "червените" се скъсаха да вкарват. Рафаел Перес (25), Александър Дюлгеров (27), Фернандо Каранга (33), Руи Педро (37 и 40) и Рубен Пинто (38) заковаха цели шест гола.

След почивката се разписаха още Кирил Десподов (67) и Кевин Меркадо (73) за внушителния разгром.