Левски се измъчи срещу Септември (Сф)! Люпко обяви новите попълнения за дупки

Левски удари Септември (София) (наскоро тимът бе новосформиран, като играчите на Пирин (Разлог) са 90 процента от футболистите) с 3:1 в първата си контрола преди новия сезон. "Сините" обаче не убедиха с играта си, а напротив - разочароваха и дадоха повод на малкото си фенове на стадиона в Правец да бъдат умислени.

Столичният гранд поведе с гол на Венци Христов от дузпа в 7-ата минута. После сателитът на Ботев пропусна да изравни също от дузпа.

През втората част Септеври все пак изравни черз Петър Тонков. Светослав Иванов и Адениджи вкараха за 3:1.

През целия мач Люпко Петрович недоволстваше край тъчлинията. "Доволен бях само в някои моменти. не играхме както аз исках. Много неща трябва да променяме. Новите играчи показаха качества в някои ситуации, но в други бяха дупки", каза след срещата треньорът на "сините" Люпко Петрович.