Монтана се подигра с Ботев (Пловдив) (ВИДЕО)

снимка: Facebook/ПФК Монтана

Отборът на Монтана продължава доброти си представяне от началото на сезона в А група и днес победи Ботев (Пловдив) с категоричното и звучно 6:0.

Играчите на Ферарио Спасов, които в първия кръг направиха 0:0 срещу Берое в Стара Загора, днес започнаха да се "разправят" с опонента си още от първите минути.

Аванс на домакините даде Иван Минчев с попадение в петата минута, а две по-късно Атанас Илиев наказа грешка в защитата на плвовдивчани за 2:0.

До края на първата част резултатът набъбна до 4:0, след като Минчев реализира второто си попадение, което бе с прехвърлящ удар от центъра на терена, а преди това и Борислав Балджийски се разписа на таблото.

10 минути след подновяването на играта Минчев оформи своя хеттрик, а в последните секунди на срещата и Ангелов успя да вкара за крайното 6:0.