Реал Мадрид си го изкара на Бетис, Бейл и Хамес направиха шоуто (ВИДЕО)

снимка: fifa.com

Отборът на Реал Мадрид разгроми като домакин Бетис с 5:0 в мач от втория кръг на испанската Примера дивисион. Играчите на Рафаел Бенитес не успяха да победят новака Спортинг (Хихон) в първия кръг и късно снощи си го "изкараха" на гостите от Бетис.

Головото шоу започна още в първата минута, след като Гарет Бейл засече с глава центриране на Хамес Родригес за 1:0. До края на първата част и самият Хамес се разписа след прекрасно изпълнение на пряксвободен удар.

През втората част натискът на "белия балет" продължи и броени минути след подновяването на играта и Карим Бензема откри головата си сметка, след като с глава направи 3:0 след добро центриране от Бейл. Преди отборът на Бетис да се осъзнае след допуснатия гол, играчите на Бенитес вкараха и четвърто попадение.

Тони Кроос подаде към Хамес, който си вдигна за задна ножица и с прекрасното си изпълнение направи 4:0.

Краят на шоуто сложи Бейл, който се разписа от границата на наказателното поле с мощен шут, който се оказа неспасяем за Адан.