Класическа победа за Реал Мадрид над Интер (ВИДЕО)

Отборът на Реал Мадрид продължава доброто си представяне по време на предсезонното си турне в Китай, като възпитаниците на Рафаел Бенитес днес победиха Интер с 2:0

4145708

През първата част "белия балет" доминираше през по-голямата част, като пропуски пред вратата на Самир Ханданович направиха Кристиано Роналдо и Гарет Бейл. Все пак те се оттеглиха на почивката с гол аванс, след като Хесе се разписа след добра солова акция в наказателното поле на символичните домакини.

Мауро Икарди пък бе най-близко до попадение за тима на Роберто Манчини, но Кейлор Навас показа страхотен рефлекс и изби в корнер.

Втората част бе далеч по-интересна, тъй като от началото "заваляха" опасни положения пред двете врати. Първо Бейл пропусна, а след това Андреа Ранокия стреля опасно с глава, но Навас отново спаси.

Все пак първи до попадение отново стигнаха играчите на Бенитес, като точен бе Рафаел Варан. След центриране от корнер Ковачич не изчисти добре и последва ново "изсипване" на топката в наказтелното поле, където централният бранител технично с пета удвои аванса на тима си.

След второто попадение двамата треньори направиха куп смени, но нивото на футбола спадна драстично. Двата тима просто разиграваха топката, без да стигнат до нищо опасно чак до 88-та минута, когато Хамес Родигес стреля много силно, а в същото време и технично от пряксвободен удар, като направи Ханданович безпощаден за 3:0.