Бетис се сгромоляса при гостуването си на Гранада

Гранада прекъсна серията си от три поредни загуби и спечели с 1:0 у дома срещу Бетис в мач от испанското първенство.

В 31-ата минута Франсиско "Пити" Медина се възползва от дълъг пас и реализира гола на победата на стадион "Лос Карменес", посочва БТА.

Двата отбора зъвършиха двубоя в намален състав. В 80-ата минута резервата на домакините Дани Бенитес беше отстранен с директен червен картон заради фаул срещу Хосе "Ноно" Делгадо.

В последните секунди на срещата Антонио Амая от севилския тим получи второ официално предупреждение и също се прибра по-рано в съблекалните.

Гранада вече се намира на шест точки на зоната на изпадащите, с актив от 27 точки на 12-ата позиция.

Бетис остава на последното 20-о място в Примера дивисион с едва 14 точки. "Зелено-белите" не са печелили в последните 12 двубоя.