Волфсбург изхвърли ЦСКА (Москва) и Георги Миланов от ШЛ (ВИДЕО)

Отборът на Волфсбург спечели гостуването си в столицата на Русия Москва с 2:0 над местния ЦСКА. Българският национал в редиците на руския гранд Георги Миланов бе титуляр в срещата.

И двата гола за гостите бяха дело на Андре Шурле, който се появи на терена след около час игра. Седем минути по-късно бившият играч на Челси бе изпуснат по десния фланг, след което отправи удар от малък ъгъл, като вратарят Игор Акинфеев опита да отклони топката, но тя се озова в мрежата му.

Две минути преди края на срещата Шурле вкара и втори гол, след като бе оставен непокрит в наказателното поле и получи пас. Той веднага стреля и изпрати кълбото в обратния ъгъл, с което матира Акинфеев за 2:0.

След тази победа "вълците" оглавиха временното класиране в група В с актив от 9 точки, докати тимът на Георги Миланов остава четвърти с 4 пункта.