Милан ступа отбора на Тонев след почивката (ВИДЕО)

Милан продължи позитивната си серия без загуба след дербито с Ювентус, но и се върна на пътя на победата в Серия А, след като спечели с 4:2 гостуването си на Фрозиноне в късен мач от 17-ия кръг на Калчото.

Домакините поведоха с гол на Чофани в 19-ата минута при бърза контраатака, но Игнасио Абате в 50-ата и Карлос Бака от спорно положение на засада в 55-ата осъществиха пълен обрат за „росонерите“.

Алекс с глава в 77-ата увеличи още аванса на Милан, а от подобно положение Диониси в 84-ата намали на 2:3. Крайното 2:4 фиксира Джакомо Бонавентура с чудесен изстрел при късна контраатака на гостите.

Преди днешния двубой "росонерите" бяха загубили всичките пет мача, в които изоставаха в резултата и реално сега едва за пръв път осъществиха победен обрат.

Милан е вече шести с 28 точки и изостава с 5 от Рома, докато лидерът Интер е с 8 пункта повече, но и мач по-малко. Фрозиноне, за който Александър Тонев бе титуляр до 64-ата минута, е 18-ъи с 14 точки.

All Goals - Frosinone 2-4 AC Milan - 20-12-2015by betwinsru