Борнемут спря Ман Юнайтед по пътя към върха (ВИДЕО)

След като победиха на "Стамфорд Бридж" Челси в миналия кръг, днес Борнемут срази и Манчестър Юнайтед. Срещата от 20-я кръг "Дийн Корт" завърши при резултат 2:1 и спря 20-кратните шампиони по пътя към върха.

Още във втората минута "черешките" поведоха, след като Джуниър Станислав вкара на Давид де Хеа директно от корнер.

20 минути преди края на първата част Юнайтед изравни. Мемфис Депай стреля опасно, но Артур Боруц изравни. При добавката обаче Маруан Фелайни бе достатъчно съобразителен и отбеляза за 1:1.

В 54-та минута отново се стигна до корнер. Втори за Борнемут и те отново поведоха. Бившият играч на гостите се разписа във вратата на Де Хеа, след като бе изпуснат от защитата на "дяволите".

С тази победа Ботнемут събра актив от 16 точки и се изкачи до 14-та позиция. Манчестър Юнайтед пък остава 4-ти с 29 пункта преди изиграването на останалите срещи от кръга.