Щутгарт ступа Манчестър Сити за едно полувреме (ВИДЕО)

снимка: twitter

Отборът на Манчестър Сити претърпя шокираща загуба в последната си контрола преди началото на сезона следващата седмица. Играчите на мениджъра Мануел Пелегрини загубиха с 4:2 от немския Щутгарт, като допуснаха и четирите попадения през първата част.

Мачът започна равностойно, но в 15-тата минута Филип Костич изведе германците напред в резултата, а до края на първите 45 минути, във вратата на "гражданите" попаднаха още три попадения.

В рамките само на шест минути Даниел Дидави и на два пъти Даниел Гинчек дадоха комфортния аванс на Щутгарт.

Все пак "небесносините" успяха да вкарат два гола през втората част, за да не изглежда загубата им толкова шокираща. Келечи Ихеаначо намали в 84-тата минута, а Един Джеко вкара още един пет минути по-късно.

Това най-вероятно е и последната среща на босненеца с екипа на Сити, след като медиите в Италия са сигурни, че нападателят преминава в Рома за трансферна сума от 23 милиона евро.