Палермо без Ивайло Чочев отстъпи на Верона

Българският полузащитник Ивайло Чочев не успя да запише своя дебют за Палермо в Серия А. Бившият футболист на ЦСКА остана резерва при загубата на неговия тим като гост на Верона с 1:2.

Гостите от Сицилия поведоха в мача с попадение на Франко Васкес в 18-та минута на мача.

Това подейства като ужилване за домакините, които вдигнаха веднага оборотите. След няколко пропуска те стигнаха до гол в 41-та минута, когато реферът даде дузпа за нарушение на Синиша Анджелкович в наказателното поле. 37-годишният ветеран Лука Тони бе точен от бялата точка.

12 минути преди края на срещата Верона сътвори пълен обрат в мача. Хуан Талеб финтира съперник и след рикошет в защитник топката попадна в мрежата на Палермо.

Домакините от Верона вече има 4 точки след втория кръг на Серия А, докато Палермо има само една.