Роби Фаулър коментира хеттрика на Садио Мане

снимка: Guliver/Getty Images

Крилото на Саутхямптън Садио Мане счупи днес рекорда на легендата на Ливърпул Роби Фаулър за най-бърз хеттрик в историята на Висшата лига, като Мане се разписа на три пъти за по-малко от три минути.

23-годишният футболист имаше на сметката си седем гол преди днешния ден, а след страхотният му хеттрик, социалните мрежи буквално бяха взривени от всякакви коментари.

Фаулър също се включи в изказването на мнение, почти веднага, след като рекордът му бе разбит.

Англичанинът вкара своите три гола срещу Арсенал за четири минути и 33 секунди - 97 секунди повече от тези на сенегалския играч.

"Получих доста съобщения... Какво се е случило", пошегува се Фаулър.

Възпитаниците на Роналд Куман успяха да поведат с 5:1 още преди почивката, а през вторите 45 минути вкараха и още един гол за разгромната победа.