Уолкът: Арсенал се намира във върхова форма

снимка: Guliver/Getty Images

Крилото на Арсенал Тио Уолкът бе важна част от днешната победа на тима му над Астън Вила с 5:0. Английският национал се завърна сред стартовите 11 след почти година отсъствие от терените заради контузия и имаше пръст в атаките за първия и четвъртия гол и сам реализира третия.

„Искам да благодаря на публиката, която днес ни подкрепи много, но когато един отбор е във върхова форма това е нормално. Видяхте днес, че всичко в играта ни се получаваше и се радвам за това.

Винаги е приятно да вкарваш голове, още повече на „Емирейтс”. Феновете ме подкрепиха много силно, синът ми също бе сред тях и се радвам, че стана свидетел на този двубой.

Първата част заслужено завърши 1:0, тъй като Астън Вила се отбраняваше добре и се опитваше да ни пресира, но през втората част на терена имаше само един отбор. Доволен съм от играта си, момчетата също се справиха блестящо”, заяви Уолкът след мача.