Фулъм с Бодуров отново се издъни

снимка: fulhamfc.com

Защитникът Николай Бодуров беше титуляр и остана на терена през всичките 90 минути при загубата на Фулъм с 3:5 при гостуването срещу Нотингам Форест от седмия кръг на английската втора дивизия, съобщи БТА. Българският национал получи жълт картон в 68-ата минута на двубоя.

Брит Асомбалонга се разписа на два пъти в 9-ата и 21-ата минута, давайки два гола аванс в полза на домакините, като второто попадение беше реализирано от дузпа. Между 31-ата и 65-ата минута Рос Маккормак вкара две попадения, а едно добави Уго Родайега, и лондончани направиха пълен обрат.

След това обаче Майчейл Антонио, Брит Асомбалонга и Джейми Патерсън върнаха преднината в полза на Форест, оформяйки крайния резултат 5:3 в последния четвърт час на двубоя.

Фулъм все още няма победа през сезона и е на последното място с актив от едва 1 точка. Нотингам се изкачи на първата позиция в класирането със 17 точки.