Бодуров и Фулъм с първа точка в Чемпиъншип

снимка: fulhamfc.com

Българският защитник Николай Бодуров игра цял мач за Фулъм при равенството 1:1 срещу гостуващия Кардиф Сити в мач от петия кръг на английската втора дивизия.

Домакините прекъснаха черната си серия от четири поредни загуби на старта на сезона в  Чемпиъншип и се отлепиха от дъното на предпоследното място.

Тим Хоогланд изведе лондончани напред в 22-ата минута, но Кенуайн Джоунс изравни за уелския тим малко след почивката.

В същото време българският младежки национален вратар Димитър Евтимов направи дебют за четвъртодивизионния Мансфийлд Таун при домакинската загуба с 1:2 от Бъртън Албиън в мача от петия кръг на английската Лига 2.

20-годишният Евтимов беше преотстъпен до 3 януари на "Уан Кол Стейдиъм" преди десет дни от лидера във втория ешалон Нотингам Форест. Мансфийлд допусна второ поредно поражение и заема 16-ото място в класирането с 6 точки