Интер продължава без загуба в Лига Европа

Отборът на Интер не успя да победи френския Сент Етиен след като двубоя между двата тима завърши 1:1.

"Нерадзурите" продължават да нямат загуба в Лига Европа след четвъртия кръг.

Италианците вече водят убедително в класирането на Група F като имат 10 точки, а преследвачите от Карабах и Днипро имат по 4 точки, Сент Етиен е на последни място с 3 точки. В другата среща по-рано от днес Карабах допусна загуба от Днипро като домакин с 1:2.

Като цяло група F е най-слабо резултатна от всички останали в Лига Европа. Сент Етиен дори отбеляза първия си гол като досега имаше само нулеви равенства в турнира.

Интер започна по-силно срещата и Додо изведе италианците напред. Левият защитник вкара отбита от вратаря топка с много хубав изстрел от малък ъгъл.

Френският тим направи всичко възможно да се върне в мача и успя да го направи в 50-та минута. При едно центриране от корнер Неманя Видич не успя да изчисти добре една топка и тя попадна в Мустафа Баял, който се разписа отблизо за 1:1. Общо взето двата тима се разделиха по едно полувреме и по една точка след последния съдийски сигнал.

В следващите срещи от тази група Интер приема тима на Днипро, а Сен Етиен е домакин на Карабах.