Роналдо получи поздравления за своя шедьовър на "Анфийлд"

Звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо получи огромен кредит от феновете на английския Ливърпул. Публиката в Англия е известна с това, че въпреки своите симпатии винаги аплодира майсториските изпълнения на съперник.

Роналдо не беше вкарвал гол в досегашните си пет визити на "Анфийлд", но този път направи нещо много красиво. Още в 23-та минута португалецът получи пас от Хамес и много технично покрай защитник прехвърли вратаря за 1:0. Този гол подейства много стимулиращо за испанците и те отбелязаха още два гола до почивката.

Публиката се възхити на попадението на Роналдо. Дори и той не е очаквал, че при смяната си в 75-та минута ще получи толкова много поздравления от феновете на чуждия отбор.

Феновете на Ливърпул показаха на целия свят нещо, което трябва да бъде традиция на всеки стадион. Да уважават труда и успеха на другите отбори без значение дали твоя любим клуб губи в резултата.