Владо Стоянов: Видяхме, че Стяуа не са толкова страшни

Вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов е уверен, че "орлите" могат да отстранят румънския гранд Стяуа, въпреки загубата с 1:0 в първия плейофен мач за влизане в Шампионската лига.

Той за пореден път се превърна в герой за своя отбор, след като отрази дузпа и се отличи с още няколко решителни спасявания.

"Видяхме, че Стяуа не са толкова страшни. Излязохме малко сковани, но след това се отпуснахме и през второто полувреме стигнахме до няколко положения", каза националът.

"По усет. Всичко е по усет. Днес се получи и това е добре", така Стоянов коментира спасената дузпа.

"В София трябва да играем отпуснато, без напрежение и да бъдем агресивни от първата минута. Надявам се с помощта на публиката да успеем да ги отстраним.

Миналата година с Базел отборът не знаеше какво е усещането да играеш в Европа. Сега обаче е различно и всеки ще даде максимума от себе си в реванша, за да играем в групите на Шампионска лига", завърши Владо Стоянов.