Русия подчини Португалия в контрола (ВИДЕО)

Русия победи Португалия с 1:0 в приятелски мач по футбол, игран в Краснодар. Автор на единствения гол бе полузащитникът и капитан на сборния отбор Роман Широков в 89-та минута, който се възползва от отличен пас на Артьом Дзюба.

Защитникът на руския сборен отбор Сергей Игнашевич изравни рекорда на Виктор Онопко по брой мачове за националния отбор.

Днес в Краснодар 36-годишният Сергей Игнашевич изигра своя мач номер 113 за сборния отбор на Русия.

Нападателят на Реал /Мадрид/ Кристиано Роналдо не бе повикан от треньорския щаб на португалците за приятелския мач с Русия. И Русия, и Португалия са финалисти на европейското първенство по футбол през 2016 година, което ще се проведе във Франция.

Срещата започна с минута мълчание в памет на загиналите в терористичните актове в Париж в петък вечерта.

1-0 Roman Shirokov Goal International Friendly...by diyan-delev