Черноморец смаза Любимец

Черноморец разби с 4:0 Любимец в среща от 34-ия кръг на А група и съхрани илюзорните си надежди за оцеляване.

Бургазлии завършиха без голове преди почивката въпреки тоталния си натиск, но пък се отприщиха през втората част.

В герой на мача се превърна Симеон Райков, който вкара един гол и подаде за още два. Първото полувреме премина в доста ниско темпо и почти никакви футболни достойнства.

Всичко се развиваше пред вратата на домакините, но пък бургазлии създадоха едва две реални голови положения.

Едното беше далечен удар на Жереми Манзоро, а малко след това Карлос Фонсека предпочете да стреля в аут, вместо да потърси пас към двама свои непокрити съотборници.

След почивката влезлият като резерва Симеон Райков откри резултата, а Жереми Манзоро покачи на 2:0.

Райков изработи останалите две попадения като подаде на друга резерва Бекое за 3:0, а четири минути преди края на среща асистира и на Фонсека за крайното 4:0, посочва БТА.