Кубан продължава без гол и точка в Лига Европа (ВИДЕО)

снимка: Guliver/Getty Images

Руският Кубан на Ивелин Попов продължава да се представя слабо в групите на Лига Европа, след като днес тимът от Краснодар записа втора поредна загуба от два изиграни мача до момента.

След като Кубан вече претърпя поражение при гостуването на Санкт Гален в Швейцария, днес Попов и компания отстъпиха с 0:2 при домакинството си на испанския Валенсия.

Така Кубан продължава не само без точка, но и без отбелязан гол след първите два двубоя от групите на турнира. Руският тим е последен с нула точки, докато Валенсия записа първи успех след поражението от Суонси у дома.

Ивелин Попов стартира като титуляр за краснодарци, като остана на терена през всичките 90 минути на сблъсъка. Българският национал обаче не помогна на Кубан за нещо повече в двубоя.

И двата гола за Валенсия паднаха през втората част на мача.

Пако Алкасер откри за „лос че" в 73', а Стефан Фегули оформи крайното 0:2 осем минути по-късно.