Динамо Загреб победи Динамо Киев пред погледа на Петев

снимка: ludogorets.com

Съперникът на Лудогорец в квалификациите за Шампионската лига - Динамо Загреб, се наложи над Динамо Киев в контролна среща с 1:0, информира БТА.

И двата отбора са на подготовка в австрийските Алпи, а единственото попадение за хърватите реализира Домагой Вида в 72-ата минута.

Треньорът на българските шампиони Ивайло Петев също присъства на мача, за да се запознае с нивото на противника.

Единственото попадение стана след центриране от корнер на Алиспахич, а Домагой Вида се извиси с глава и прати топката в мрежата.

Състав на Динамо (Загреб) - първо полувреме: Келава, Връсалико, Пулич, Тонел, Пиварич, Цалело, Анте Рукавина, Саммир, Ковачич, Ибанес, Чоп

второ полувреме: Митрович (62- Лончарич), Пулич, Шимунич, Адеми, Леко, Томачек, Бадел, Алиспахич, Фатос Бечирай, Покривач, Домагой Вида.