Интер се поизмъчи със слабак

снимка: inter.it

Италианският гранд Интер регистрира нова победа по време на лятната си подготовка за новия сезон в Серия А.

След като воденият от Валтер Мацари състав постигна успех над състава на Трентино, "нерадзурите" спечелиха и срещу друг тим със скромни възможности - Прато.

Успехът на миланци обаче не бе дотам изразителен, като 19-годишният Ибрахима Мбайе бе автор на единствения гол в мача за крайното 1:0.

Роденият в Сенегал защитник се разписа в 69-ата минута на контролата, засичайки топката с глава след изпълнение на корнер.

Иначе наставникът на Интер Валтер Мацари започна срещата със следния титулярен състав: Ханданович, Джонатан, Жуан Жезус, Ранокия, Видич, Д'Амброзио, Кузманович, Оби, Ковачич, Бонацоли и Икарди.

След почивката пък в игра се появи новото попълнение на "нерадзурите" Ян М'Вила, както и Карисо, Лаксалт, Пушкаш, Андреоли, Стефе, Силвестре и Скелото.