Илиян Мицански вкара на Фулъм в контрола

Българският нападател Илиан Мицански вкара първия гол за Кайзерслаутерн в контролната среща с Фулъм (Англия), завършила 2:2.

Мачът се състоя пред 3000 зрители в малкото градче Вайнгартен, а Мицански даде аванс на своя отбор в 10-ата минута.

Флориан Дик подхвана атаката, подаде на Алекс Бугера, който продължи към Мицански. "Българинът с перфектно отиграване от малък ъгъл наказа Марк Шварцер за 1:0, отбелязва официалната страница на Кайзерслаутерн.

Буняку в 16-ата минута удвои, но Младен Петрич възстанови равенството. Най-напред хърватинът съкрати аванса на домакините пет минути по-късно- в 21-ата, а в 80-ата заби своето второ попадение.

Илиан Мицански остана на терена до 80-ата минута, когато беше заменен от израелския нападател Идай Шехтер, съобщава БТА.