Ювентус вкара осем в контрола, Вучинич с първи гол

Торинският колос Ювентус разгроми с 8:0 непретенциозния Кунео в поредната си контрола от своята лятна подготовка, а събитието на деня определено бе първият гол, който черногорецът Мирко Вучинич отбеляза с фланелката на "бианконерите".

Хеттрик за Юве пък реализира Лука Тони, а по един гол добавиха Матри, Маркизио, Паскуато и Руджеро от дузпа.

Привлеченият от Рома Вучинич остана на пейката за Ювентус и се появи в игра след почивката, отбелязвайки един от головете и подавайки за друг. През първите 45 минути пък "старата госпожа" вкара само два пъти, чрез Матри в 9' и Маркизио в 34'.

Головото шоу последва през второто полувреме, когато головете бяха шест. В 61' Вучинич получи центриране от Андреа Пирло, овладя хубаво на гърди и с левия крак прониза противниковия страж за 3:0.

Между 74' и 82' в разстояние на само осем минути Лука Тони вкара три гола в мрежата на Кунео, като за един от тях подаде именно Мирко Вучинич. Четири минути преди края младият Руджеро оформи крайното 8:0 за Юве, отбелязвайки от дузпа.