
Националният селекционер Лотар Матеус проведе едночасова дискусия с треньорите от курса за лиценз Pro към треньорската школа на НСА "Васил Левски" и Българския футболен съюз. Разговорът се проведе в зала "Вихрен" на столичния хотел Хилтън от 16:00 часа вчера. На събитието присъстваха Милен Радуканов, Асен Букарев, Велизар Попов, Ивайло Петев.
Дискусията бе на тема "Ръководене на отбора преди, по време и след мача". Националният селекционер сподели своя опит в ръководенето на отбори, както на клубно, така и на национално ниво.
"За мен е много важно в ролята си на национален селекционер да имам добри взаимоотношения с треньорите, защото ако нещо не сте разбрали в миналото е, че всички ние сме отговорни за българския футбол", сподели Матеус.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ