Лудогорец надви румънци в първата си контрола за днес, Ромарио с хеттрик

Новакът в "А" група Лудогорец победи с 4:3 румънския тим Спортул в първата си контрола от лагера в Австрия. Отборът на Ивайло Петев поведе с 3:0 още в 15-та минута след хеттрик на Ромарио.

Бразилецът, който е на проби в тима, бе точен в 7-та, 11-та и 15-та минута. В началото на мача Рамзи изведе Ромарио зад румънската защита и бразилецът откри резултата.

Четири минути по-късно след страхотна атака на Лудогорец Ромарио се разписа за втори път, а малко по-късно оформи своя хеттрик. Четвъртото попадение за Лудогорец бе дело на Мирослав Иванов в 43-та минута.

За румънския тим също с хеттрик се отличи Леонард Добре, който се разписа в 37-та, 68-та и 70-та минути. От 19.00 часа е втората контрола на Лудогорец срещу друг румънски отбор - Васлуй, където играе българския национал Живко Миланов, информира БТА.