
По всичко изглежда, че мениджърът на Арсенал Арсен Венгер все пак ще подсили защитата си за следващия сезон, два дни след като отбраната на "топчиите" допусна осем попадения от Манчестър Юнайтед в среща от третия кръг на Премиършип.
След като Sky Sports по-рано днес информира, че Арсенал е стартирал преговори с Вердер Бремен за бранителя на националния отбор на Германия Пер Мертезакер, преди броени минути британският медиен гигант оповести, че 26-годишният футболист ще пътува за медицински прегледи в Лондон до края на днея.
На този етап не е ясно колко ще плати Арсенал за германеца, но се предполага, че сумата ще бъде от порядъка на 9 милиона евро.
По-рано днес "артилеристите" вече се разделиха с един от бранителите си, продавайки левия бек Арман Траоре на новаците от Куинс Парк Рейнджърс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ