
Треньорът на Атлетик Билбао Марсело Биелса предупреди играчите си, че впечатляващата им победа над Манчестър Юнайтед с 3:2 в Лига Европа ще има стойност само, ако си свършат работата в реванша след седмица.
След като Уейн Рууни даде преднина на домакините в средата на първото полувреме, баските се доближиха максимално до четвъртфиналите с голове на Фернандо Йоренте, Оскар Де Маркос и Икер Муниаин.
Рууни обаче реализира дузпа в заключителните минути на срещата, с което увеличи шансовете на Юнайтед за класиране, както отбеляза и Биелса на пресконференция след мача.
„Все още остава един мач, така че това, което постигнахме днес ще е стойностно само, ако го повторим следващата седмица", заяви аржентинецът пред репортери.
Въпреки отбелязаните три гола на чужд терен, Биелса смята, че нищо не е решено преди реванша.
„Показателно за нашия опонент е, че се нуждаеха от много малко възможности, за да отбележат два гола", добави специалистът.
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ