4 от 4 за Интер (ВИДЕО)

Интер постигна четвърта победа от началото на италианското първенство, а след днешния успех с 1:0 над Киево като гост вече има пет точки аванс на върха и продължава да бъде единственият им с пълен актив в кампанията в Серия А до момента.

Единственото попадение в мача беше реализирано от Мауро Икарди три минути преди почивката, когато получи пас от Джофри Кондогбиа, преодоля вратаря Адриано Бидзари и с удар покрай двама защитници прати топката във вратата.

Икарди имаше шанс да вкара втори гол в мача, но в 81-ата минута Иван Перишич предпочете да стреля, а не да подаде на аржентинеца и ударът му беше спасен от Бидзари.

С този успех Интер излезе с пет точки аванс пред общо шест отбора, които делят второто място със седем точки. Сред тях е и Киево, записал първа загуба за сезона.