11 гола от уикенда в Серия А, които трябва да видите (ВИДЕО)

23-ият кръг на Серия А можеше да се окаже решителен в битката за Скудетото, но по крайно изненадващ начин лидерите Ювентус и Рома не можаха да спечелят мачовете си с последните два отбора в класирането Чезена и Парма.

Освен завързани мачове, както обикновено, в Калчото паднаха куп впечатляващи попадения, като този път Sporta.bgе подбрал за вас 11 гола от Серия А, които не трябва да пропускате. Обръщаме специално внимание на двете изпълнения на Фреди Гуарин при разгромната победа на Интер над Аталанта с 4:1, както и на бомбения шут на Годфред Донса, донесъл равенство 1:1 на Каляри като гост на Торино.

След куп пропуски през първото полувреме пък Франко Бриенца успя след почивката да преодолее Джанлуиджи Буфон, като го направи с фамозен удар от дъгата на наказателното поле.

За първи път номинираме и гол от дузпа, но изстрелът от бялата точка в стил "Паненка" на Антонио Кандрева си заслужава вниманието.